ZAPYTANIE OFERTOWE – REDAKTOR ALBUMU

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przedstawianie ofert na redagowanie książki (około 250 stron) która zostanie wydana w formie albumu ze zdjęciami.

Do realizacji zadania konieczna będzie seria rozmów z twórcami i organizacjami działającymi na terenie powiatu Myślenickiego. Wywiad konieczny do napisania tekstu pozyskiwany będzie przez redaktora podczas cyklicznych spotkań, na których będą wykonywane również zdjęcia produktów i osób ich tworzących.

Przedmiotem opisu będą między innymi dania, oraz produkty lokalne ze wszystkich miejscowości powiatu. W książce winny znajdować się również historie i ciekawostki związane z poszczególnymi miejscowościami.

Głównym celem wydawnictwa będzie prezentacja i promocja tradycji Ziemi Myślenickiej. Prace związane z redagowaniem książki będą wykonywane w okresie od grudnia 2012 roku do kwietnia 2013 roku podczas spotkań cyklicznych na terenie Powiatu Myślenickiego.

Osoby, które chcą wziąć udział w tym przedsięwzięciu powinny przedstawić prace dokumentujące ich doświadczenie w tej dziedzinie.

Osoby zainteresowane realizacją zadania prosimy o składanie ofert do dnia 13.09.2012 na adres e-mail[email protected] lub osobiście w biurze w Myślenicach (Rynek 8/9) od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1500. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 12-274-00-65, kom: 609-516-766

 

image_pdfDrukuj