WŁADZE STOWARZYSZENIA LGD

ZARZĄD:

 1. Kazimierz Dąbrowski – Prezes Zarządu
 2. Małgorzata Dziadkowiec – Wiceprezes Zarządu
 3. Zofia Brożyna – Członek Zarządu
 4. Jan Podmokły
 – Członek Zarządu
 5. Tomasz Wójtowicz
 – Członek Zarządu

RADA:

Członek RadyReprezentantFunkcja w Radzie LGD
1. Gmina SułkowiceArtur Grabczyk
 – Przewodniczący Rady
2. Miasto i  Gmina MyśleniceJarosław Szlachetka
 – Wiceprzewodniczący Rady
3. Agent ubezpieczeniowy Piotr GolonkaPiotr Golonka – Członek Rady
4. Zakład Usługowy Projektowanie i Wykonawstwo Stanisław BiernatStanisław Biernat – Członek Rady
5. Józef Burkat Firma „Faska”Józef Burkat – Członek Rady
6. ELHURT PLUS Spółka z.o.o Spółka KomandytowaJoanna Panuś – Sekretarz Rady
7. Stowarzyszenie Gospodyń w SułkowicachZofia Kurowska – Członek Rady
8. LKS Jawor JawornikJózef Tomal – Członek Rady
9. „Kultywowanie tradycji
łowieckich”- grupa nieformalna
Maciej Ostrowski
 – Członek Rady

KOMISJA REWIZYJNA:

1. Maria Francuziak – Przewodniczący
2. Dorota Gabryl
3. Marian Węgrzyn

CZŁONEK HONOROWY STOWARZYSZENIA:

Piotr Pułka

CZŁONKOWIE LGD POSIADAJĄCY OSOBOWOŚĆ PRAWNĄ:

Lp. Nazwa podmiotu Osoba reprezentująca SEKTOR Przyjęcie
1. Miasto i Gmina Myślenice   Publiczny 2008-10-01
2. Gmina Sułkowice   Publiczny 2008-10-01
3. Nadleśnictwo Myślenice Mariusz Bartosiewicz Publiczny 2008-10-01
4. LKS „Hejnał” Krzyszkowice Jerzy Grabowski Społeczny 2008-10-01
5. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa Monika Kobus Społeczny 2018-12-17
6. Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach Zofia Kurowska Społeczny 2008-10-01
7. Kółko Rolnicze w Porębie Tadeusz Makselon Społeczny 2008-10-01
8. Ludowy Klub Sportowy „Wrzosy” Wiesław Panuś Społeczny 2008-10-01
9. Ochotnicza Straż Pożarna w Drogini Jan Podmokły Społeczny Członek Założyciel
10. Stowarzyszenie muzyczne „Fermata” pod nazwą Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice Artur Góralik Społeczny 2008-10-01
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Agnieszka Motyka Społeczny 2008-10-01
12. LKS Jawor, Jawornik Józef Tomal Społeczny 2008-10-27
13. Ochotnicza Straż Pożarna w Bulinie Józef Wincenciak Społeczny 2008-10-01
14. Gminna Biblioteka Publiczna w Sułkowicach Małgorzata Dzidek Publiczny 2010-01-21
15. Fundacja Brzezina Jakub Piątek Społeczny 2011-02-11
16. Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie Marian Węgrzyn Społeczny Członek Założyciel
17. Stowarzyszenie Gospodyń CIS w Harbutowicach Anna Gielata Społeczny 2010-03-25
18. Stowarzyszenie Gospodyń – Swojskie Klimaty Maria Stankiewicz Społeczny 2010-01-21
19. Ludowy Klub Sportowy Sklanik Trzemeśnia Andrzej Słoboda Społeczny 2011-05-04
20. Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich Barbara Tokarz Społeczny 2011-05-04
21. Myślenicka Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Daniel Piskorski Gospodarczy 2013-06-04
22. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Jawornika Wacław Szczotkowski Społeczny 2013-07-19
23. Towarzystwo Przyjaciół Sułkowic „Kowadło” Małgorzata Dziadkowiec Społeczny 2013-07-19
24. Ochotnicza Straż Pożarna w Bęczarce Wojciech Jamrozik Społeczny 2013-11-28
25. Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Klemensa w Trzemeśni Andrzej Caputa Społeczny 2013-11-18
26. Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Anny w Krzyszkowicach Jan Antoł Społeczny 2013-11-15
27. Stowarzyszenie „Nasze Osieczany” Bernadetta Panuś Społeczny 2014-04-08
28. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Rudnika „Diabelski Kamień” Maria Francuziak Społeczny 2014-05-29
29. Kółko Rolnicze w Zasani Kazimierz Bielski Społeczny 2016-01-14
30. Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworniku Adam Brzegowy Społeczny 2017-11-30
31. Ochotnicza Straż Pożarna w Trzemeśni Wojciech Malina Społeczny 2018-12-06
32. Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych „Kolonia” Wiesław Moroń Społeczny 2019-04-25
33.Izba Gospodarcza Ziemi MyślenickiejDariusz PietrzakGospodarczy2020-07-28

CZŁONKOWIE LGD NIE POSIADAJĄCY OSOBOWOŚCI PRAWNEJ:

L.p. Imię i
Nazwisko / Nazwa
Repre-zentant SEKTOR Przyjęcie
1. Zakład Usługowy – Projektowanie i Wykonawstwo Biernat Stanisław Stanisław Biernat Gospodarczy Członek Założyciel
2. Rada Sołecka w Krzywaczce Zofia Brożyna Społeczny 2008-10-01
3. Józef Burkat Firma „FASKA” Józef Burkat Gospodarczy Członek Założyciel
4. Rada Sołecka w Polance Jerzy Cachel Społeczny Członek Założyciel
5. Stanisław Cichoń Firma Handlowo-Produkcyjna „Krawędziak” Stanisław Cichoń Gospodarczy Członek Założyciel
6. Rada Sołecka w Drogini Janina Cienkosz Społeczny 2008-10-01
7. Grupa nieformalna przy Parafii Rzymsko-katolickiej Najświętszego Serca Jezusowego w Bysinie Katarzyna Czepiel Społeczny 2008-10-01
8. Grupa nieformalna – „Pielgrzym” Jacek Dąbrowski Społeczny 2008-10-01
9. Gospodar-
stwo Rolne
Kazimierz Dąbrowski Gospodarczy Członek Założyciel
10. Grupa nieformalna – Bezpieczne place zabaw Dorota Gabryl Społeczny Członek Założyciel
11. Agent Ubezpiecze-
niowy Piotr Golonka
Piotr Golonka Gospodarczy 2008-10-01
12. Rada Sołecka w Porębie Józef Nosal Społeczny Członek Założyciel
13. Grupa nieformalna – „Grupa Inicjatyw Bulina” Tadeusz Wincenciak Społeczny 2008-10-01
14. Rada Sołecka w Osieczanach Tomasz Wojtowicz Społeczny Członek Założyciel
15. Muzeum Niepodległości Bogusława Górka Publiczny 2010-04-29
16. Rada Sołecka w Zawadzie Irena Chlebda Społeczny 2011-07-07
17.Gospodarstwo Rolne Jakub Kutrzeba Gospodarczy 2013-06-25
18. Finea Agnieszka Kamińska Agnieszka Kamińska Gospodarczy 2014-03-03
19. Arkadiusz Wiśniewski BENZ-SERWIS Arkadiusz Wiśniewski Gospodarczy 2014-04-28
20. Elżbieta Dąbrowska F.P.H.U „DĄB” Elżbieta Dąbrowska Gospodarczy 2014-06-26
21. Pracownia Projektowa Tomasz Ryś Tomasz Ryś Gospodarczy 2014-06-26
22. Gospodar-
stwo Rolne
Kamil Dąbrowski Gospodarczy 2014-06-26
23. Firma Produkcyjno Handlowa Magdalena i Robert Skałka s.c. Robert Skałka Gospodarczy 2014-06-26
24. ELHURT PLUS Spółka z o.o., Spółka komandytowa Joanna Panuś Gospodarczy 2015-12-10
25. Firma Handlowo Usługowa Tadeusz Burzyński Tadeusz Burzyński Gospodarczy 2016-01-14
26. Gospodar-
stwo Rolne
Dominik Dąbrowski Gospodarczy 2016-01-14
27. Koło Gospodyń Wiejskich w Porębie Urszula Jasek Społeczny 2016-01-14
28. Gospodar-
stwo Rolne
Łukasz Leśniewski Gospodarczy 2016-01-14
29. Gospodar-
stwo Rolne
Michał Podmokły Gospodarczy 2016-01-14
30. Gospodar-
stwo Rolne
Elżbieta Skóra Gospodarczy 2016-01-14
31. Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa MARLUX- PLUS Paweł Szymoniak Paweł Szymoniak Gospodarczy 2016-01-14
32. Grupa nieformalna Ewa Garbień Społeczny 2016-01-14
33. Orliki Myślenice Kamil Ostrowski Gospodarczy 2016-01-14
34. „RÓŻA” Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Jawornika- grupa nieformalna Edyta Starzec- Sobieszkoda Społeczny 2016-07-26
35. KAWBUD Krzysztof Włoch Krzysztof Włoch Gospodarczy 2018-12-06
36. „Kultywowanie tradycji
łowieckich”- grupa nieformalna
Maciej Ostrowski Społeczny 2018-12-06
37. PBWK Ogrody Piotr Kasprzyk Gospodarczy 2018-12-06
38. Gospodar-
stwo Rolne
Łukasz Domanus Gospodarczy 2019-04-04
39. Gospodar-
stwo Rolne
Kamil Domanus Gospodarczy 2019-04-04
40. Stolarstwo Jerzy Ożóg Jerzy Ożóg Gospodarczy 2019-04-04