Zapisz się do listy mailingowej!

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszej listy mailingowej,
aby otrzymywać aktualne informacje.

W tym celu prosimy o wysłanie
wiadomości na adres:

biuro@dalin-goscibia.pl

Ankieta oceny doradztwa

->> ANKIETA <<-

Zachęcamy do wypełniania ankiet
oceniających doradztwo świadczone
przez Pracowników Biura.

Wypełnione ankiety prosimy
przesyłać na nasz adres:

biuro@dalin-goscibia.pl

Wersja elektroniczna ankiety

>>TUTAJ<<

Galeria



Designed by:

Władze Stowarzyszenia PDF Drukuj Email

WŁADZE STOWARZYSZENIA

 

Zarząd:

 1. Kazimierz Dąbrowski  - Prezes Zarządu 
 2. Małgorzata Dziadkowiec  - Wiceprezes Zarządu
 3. Zofia Brożyna
 - Członek Zarządu
 4. Jerzy Grabowski  - Członek Zarządu
 5. Jan Podmokły  - Członek Zarządu

Rada:

Członek Rady Reprezentant Funkcja w Radzie LGD

1. Gmina Sułkowice

Piotr Pułka  - Przewodniczący Rady 
2. Miasto i  Gmina Myślenice Maciej Ostrowski  - Wiceprzewodniczący Rady

3. Agent ubezpieczeniowy Piotr Golonka

Piotr Golonka  - Członek Rady
4. Zakład Usługowy Projektowanie i Wykonawstwo Stanisław Biernat Stanisław Biernat  - Członek Rady

5. Józef Burkat Firma „Faska”

Józef Burkat  - Członek Rady

6. ELHURT PLUS Spółka z.o.o Spółka Komandytowa

Joanna Panuś  - Sekretarz Rady

7. Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach

Zofia Kurowska  - Członek Rady

8. LKS Jawor Jawornik

Józef Tomal  - Członek Rady

9. Stowarzyszenie Muzyczne „Fermata” pod nazwą Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice

Artur Góralik  - Członek Rady

Komisja Rewizyjna:

1. Mirosław Pękala - Przewodniczący
2. Maria Dróżdż
3. Dorota Gabryl

Członkowie LGD posiadający osobowość prawną:

L.p Nazwa podmiotu Osoba reprezentująca SEKTOR Przyjęcie
1. Miasto i Gmina Myślenice   Publiczny 2008-10-01
2. Gmina Sułkowice   Publiczny 2008-10-01
3. Nadleśnictwo Myślenice Mariusz Bartosiewicz Publiczny 2008-10-01
4. LKS „Hejnał” Krzyszkowice Jerzy Grabowski Społeczny 2008-10-01
5. Ochotnicza Straż Pożarna Głogoczów Jan Kantor Społeczny Członek Założyciel
6. Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa Monika Kobus Społeczny 2008-10-01
7. Stowarzyszenie Gospodyń w Sułkowicach Zofia Kurowska Społeczny 2008-10-01
8. Kółko Rolnicze w Porębie Tadeusz Makselon Społeczny 2008-10-01
9. Klub Sportowy "GOŚCIBIA" Marzena Bochenek Społeczny 2008-10-01
10. Ludowy Klub Sportowy „Wrzosy” Wiesław Panuś Społeczny 2008-10-01
11. Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych "KOLONIA" Władysława Kołodziejczyk Społeczny 2008-10-01
12. Ochotnicza Straż Pożarna w Drogini Jan Podmokły Społeczny Członek Założyciel
13. Stowarzyszenie muzyczne „Fermata” pod nazwą Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice Artur Góralik Społeczny 2008-10-01
14. Ochotnicza Straż Pożarna w Porębie Agnieszka Motyka Społeczny 2008-10-01
15. Polski Komitet Pomocy Społecznej w Sułkowicach Krystyna Sosin Społeczny 2008-10-01
16. LKS Jawor, Jawornik Józef Tomal Społeczny 2008-10-27
17. Ochotnicza Straż Pożarna w Osieczanach Bogusław Żyła Społeczny 2008-10-01
18. Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Doradztwa i Przedsiębiorczości „Agroaspekt” Grażyna Pitala Społeczny 2008-12-09
19. Ochotnicza Straż Pożarna w Bulinie Józef Wincenciak Społeczny 2008-10-01
20. Gminna Biblioteka Publiczna w Sułkowicach Małgorzata Dzidek Publiczny 2010-01-21
21. Fundacja Brzezina Jakub Piątek Społeczny 2011-02-11
22. Ochotnicza Straż Pożarna w Zawadzie Marian Węgrzyn Społeczny Członek Założyciel
23. Stowarzyszenie Gospodyń KALINA w Rudniku Janina Chrubasik Społeczny 2011-05-04
24. Stowarzyszenie Gospodyń CIS w Harbutowicach Anna Gielata Społeczny 2010-03-25
25. Stowarzyszenie Gospodyń – Swojskie Klimaty Maria Stankiewicz Społeczny 2010-01-21
26. Ludowy Klub Sportowy Sklanik Trzemeśnia Andrzej Słoboda Społeczny 2011-05-04
27. Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich Adam Polanowski Społeczny 2011-05-04
28. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu Zbigniew Morawski Publiczny 2012-10-30
29. Myślenicka Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Daniel Piskorski Gospodarczy 2013-06-04
30. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Jawornika Wacław Szczotkowski Społeczny 2013-07-19
31. Towarzystwo Przyjaciół Sułkowic „Kowadło” Małgorzata Dziadkowiec Społeczny 2013-07-19
32. Ochotnicza Straż Pożarna w Bęczarce Wojciech Jamrozik Społeczny 2013-11-28
33. Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Klemensa w Trzemeśni Rafał Zelek Społeczny 2013-11-18
34. Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Anny w Krzyszkowicach Jan Antoł Społeczny 2013-11-15
35. Stowarzyszenie "Nasze Osieczany" Józefa Wójtowicz Społeczny 2014-04-08
36. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Rudnika „Diabelski Kamień" Maria Francuziak Społeczny 2014-05-29
37. Stowarzyszenie „My Łęczanie" Stanisław Topa Społeczny 2014-06-26 
38. Kółko Rolnicze w Zasani Kazimierz Bielski Społeczny 2016-01-14
39.
Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworniku
Adam Brzegowy
Społeczny
2017-11-30

Członkowie LGD nie posiadający osobowości prawnej:

L.p. Imię i Nazwisko / Nazwa Reprezentant Delegowany przez SEKTOR Przyjęcie
1. Zakład Usługowy - Projektowanie i Wykonawstwo Biernat Stanisław Stanisław Biernat - Gospodarczy Członek Założyciel
2. Zofia Brożyna Zofia Brożyna Rada Sołecka w Krzywaczce Społeczny 2008-10-01
3. Piotr Budzoń Piotr Budzoń Grupa nieformalna - Na Rzecz Integracji Społeczny Członek Założyciel
4. Józef Burkat Firma "FASKA" Józef Burkat - Gospodarczy Członek Założyciel
5. Jerzy Cachel Jerzy Cachel Rada Sołecka w Polance Społeczny Członek Założyciel
6. Stanisław Cichoń Firma Handlowo-Produkcyjna "Krawędziak" Stanisław Cichoń - Gospodarczy Członek Założyciel
7. Janina Cienkosz Janina Cienkosz Rada Sołecka w Drogini Społeczny 2008-10-01
8. Katarzyna Czepiel Katarzyna Czepiel Grupa nieformalna przy Parafii Rzymskokatolickiej Najświętszego Serca Jezusowego w Bysinie Społeczny 2008-10-01
9. Jacek Dąbrowski Jacek Dąbrowski Grupa nieformalna - „Pielgrzym” Społeczny 2008-10-01
10. Kazimierz Dąbrowski Kazimierz Dąbrowski Gospodarstwo Rolne Gospodarczy Członek Założyciel
11. Maria Dróżdż Maria Dróżdż Rada Sołecka w Bulinie Społeczny 2008-10-27
12. Dorota Gabryl Dorota Gabryl Grupa nieformalna - Bezpieczne place zabaw Społeczny Członek Założyciel
13. Agent Ubezpieczeniowy Piotr Golonka Piotr Golonka - Gospodarczy 2008-10-01
14. Adam Gumularz Adam Gumularz Grupa nieformalna - Fundusze Unijne dla przedsiębiorczych Społeczny Członek Założyciel
15. Władysław Kurowski Władysław Kurowski Rada Sołecka w Jaworniku Społeczny 2008-10-27
16. Józef Nosal Józef Nosal Rada Sołecka w Porębie Społeczny Członek Założyciel
17. Rozalia Oliwa Rozalia Oliwa Grupa nieformalna - Na rzecz tradycji i kultury Społeczny Członek Założyciel
18. Mirosław Pękala Mirosław Pękala Grupa nieformalna - "Nasze dzieci" Społeczny 2008-10-01
19. "Suł-Met" - Kazimierz Skorut - Sułkowice Ul. Na Węgry 107 Import - Eksport Kazimierz Skorut - Gospodarczy 2008-10-01
20. Wiesława Syrek Wiesława Syrek Gospodarstwo rolne Gospodarczy Członek Założyciel
21. Tadeusz Wincenciak Tadeusz Wincenciak Grupa nieformalna - „Grupa Inicjatyw Bulina” Społeczny 2008-10-01
22. Tomasz Wojtowicz Tomasz Wojtowicz Rada Sołecka w Osieczanach Społeczny Członek Założyciel
23. Bożena Kobiałka Bożena Kobiałka Muzeum Regionalne „Dom Grecki” Publiczny 2010-04-29
24. Irena Chlebda Irena Chlebda Rada Sołecka w Zawadzie Społeczny 2011-07-07
25. Firma Usługowo-Handlowa Anna Piskorska Anna Piskorska - Gospodarczy 2013-06-04
26. Kazimierz Skałka Kazimierz Skałka Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2013-06-04
27. Jakub Kutrzeba Jakub Kutrzeba Stowarzyszenie Cyklistów Myślenice Społeczny 2013-06-25
28. Finea Agnieszka Kamińska Agnieszka Kamińska - Gospodarczy 2014-03-03
29. Arkadiusz Wiśniewski BENZ-SERWIS Stanisław Wiśniewski - Gospodarczy 2014-04-28
30. Elżbieta Dąbrowska F.P.H.U „DĄB" Elżbieta Dąbrowska - Gospodarczy 2014-06-26
31. Pracownia Projektowa Tomasz Ryś Tomasz Ryś - Gospodarczy 2014-06-26
32. Halbud Józef Sala Józef Sala - Gospodarczy 2014-06-26
33. Kamil Dąbrowski Kamil Dąbrowski Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2014-06-26
34. Wiesław Pachacz Wiesław Pachacz Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2014-06-26
35. Firma Produkcyjno Handlowa Magdalena i Robert Skałka s.c. Robert Skałka - Gospodarczy 2014-06-26
36. ELHURT PLUS Spółka z o.o., Spółka komandytowa Joanna Panuś - Gospodarczy 2015-12-01
37. Firma Handlowo Usługowa Tadeusz Burzyński Tadeusz Burzyński - Gospodarczy 2016-01-14
38. Dominik Dąbrowski Dominik Dąbrowski Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2016-01-14
39. Urszula Jasek Urszula Jasek Koło Gospodyń Wiejskich w Porębie Społeczny 2016-01-14
40. Łukasz Leśniewski Łukasz Leśniewski Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2016-01-14
41. TRI-COLOR Spółka Cywilna Przemysław Melnyczuk - Gospodarczy 2016-01-14
42. Michał Podmokły Michał Podmokły Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2016-01-14
43. Elżbieta Skóra Elżbieta Skóra Gospodarstwo Rolne Gospodarczy 2016-01-14
44. "Aluglass" Sławomir Szklarz Sławomir Szklarz - Gospodarczy 2016-01-14
45. Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa MARLUX- PLUS Paweł Szymoniak Paweł Szymoniak - Gospodarczy 2016-01-14
46. "Thegarage" Artur Wietrzyk Artur Wietrzyk - Gospodarczy 2016-01-14
47. Ewa Flaga Ewa Flaga Grupa nieformalna Społeczny 2016-01-14
48.
Orliki Myślenice
Kamil Ostrowski
-
Gospodarczy
2016-01-14
49.
"RÓŻA" Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Jawornika
Edyta Starzec- Sobieszkoda
Grupa nieformalna
Społeczny
2016-07-26

 

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

2008

 

Teren naszego LGD obejmuje

Strona Miasta i Gminy Myślenice

Gmina Sułkowice

Ankieta oceny doradztwa

Jak oceniają Państwo doradztwa prowadzone przez biura LGD
 

Przydatne linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama